Orai Baisogaloje

Valiutos
GLYPHOMAX®

Kategorija: Herbicidai

Veiklioji medžiaga: glifosatas 360 g/l

Preparato forma: vandeninis tirpalas

Glyphomax® - sisteminis herbicidas skirtas daugiamečių ir vienamečių vienaskilčių ir dviskilčių piktžolių naikinimui prieš ir po derliaus nuėmimo varpinių javų pasėliuose, pūdymuose, žirnių, linų, žieminių ir vasarinių rapsų pasėliuose bei vaismedžių pomedžiuose. Taip pat naudojamas ne žemės ūkio paskirties plotuose.

NAUDOJIMO REKOMENDACIJOS

Glyphomax® - sisteminis herbicidas skirtas daugiamečių ir vienamečių vienaskilčių ir dviskilčių piktžolių naikinimui prieš ir po derliaus nuėmimo varpinių javų pasėliuose, pūdymuose, žirnių, linų, žieminių ir vasarinių rapsų pasėliuose bei vaismedžių pomedžiuose. Taip pat naudojamas ne žemės ūkio paskirties plotuose. Preparato veiklioji medžiaga – glifosatas yra absorbuojamas per augalo lapus ir kitas žaliąsias jo dalis, aktyvios vegetacijos metu. Glyphomax® poveikis piktžolėms pastebimas po 7-10 dienų, o visiškai jos sunyksta per 2-3 savaites.

NAUDOJIMO LAIKAS
Glyphomax® efektyviausiai veikia piktžoles turinčias vešlią lapiją (pvz., varputis turi turėti ne mažiau kaip 3-4 lapus). Lietus Glyphomax® gali nuo lapų nuplauti, todėl purkšti reikia ne mažiau 4 valandos prieš lietų. Glyphomax® geriausiai veikia, kai oro temperatūra yra +10°C -+20°C šilumos ir pakanka drėgmės.

NAUDOJIMO NORMOS
APDOROJAMI AUGALAI NAUDOJIM0 NORMA (l/ha) APDOROJIMO LAIKAS
VARPINIAI JAVAI 3,0 Purškiama 2 savaitės iki derliaus nuėmimo, kai grūdų drėgmė varpose yra mažesnė nei 30%. Tai atitinka pilnos vaškinės brandos stadiją. Praktiškai tai yra tada, kai spaudžiant nykščio nagu ant grūdo lieka žymė. Nenaudoti sėkliniuose javų pasėliuose.
ŽIRNIAI 2,0 Purškiama 2 savaites iki derliaus nuėmimo, kai paruduoja 75% ankščių. Nenaudoti sėklinių žirnių pasėliams. Purkšti vegetuojančias vienmetes vienaskiltes ir dviskiltes piktžoles, mažai išplitusias daugiametes vienaskiltes.
ŽIRNIAI 4,0 Purškiama 2 savaitės iki derliaus nuėmimo, kai paruduoja 75% ankščių. Nenaudoti sėklinių žirnių pasėliams. Purkšti vegetuojančias daugiametes vienaskiltės ir dviskiltes piktžoles.
LINAI 3,0 Purškiama kai vidutinė linų sėklų drėgmė yra mažesnė nei 30%. Paskutinis terminas iki derliaus nuėmimo 10 dienų. Nenaudoti sėklinių linų pasėliuose. Purkšti vegetuojančias vienmetes vienaskiltes ir dviskiltes piktžoles, mažai išplitusias daugiametes vienaskiltes.
LINAI 4,0 Purškiama kai vidutinė linų sėklų drėgmė yra mažesnė nei 30%. Paskutinis terminas iki derliaus nuėmimo 10 dienų. Nenaudoti sėklinių linų pasėliuose. Purkšti vegetuojančias daugiametes vienaskiltės ir dviskiltes piktžoles.
ŽIEMINIAI IR VASARINIAI RAPSAI 3,0 Purškiama, kai rapsų sėklų drėgmė yra mažesnė nei 30%. Paskutinis terminas iki derliaus nuėmimo 10 dienų. Nenaudoti sėklinių rapsų pasėliuose. Purkšti vegetuojančias vienmetes vienaskiltes ir dviskiltes piktžoles, mažai išplitusias daugiametes vienaskiltes.
ŽIEMINIAI IR VASARINIAI RAPSAI 4,0 Purškiama, kai rapsų sėklų drėgmė yra mažesnė nei 30%. Paskutinis terminas iki derliaus nuėmimo 10 dienų. Nenaudoti sėklinių rapsų pasėliuose. Purkšti vegetuojančias daugiametes vienaskiltės ir dviskiltes piktžoles.
PŪDYMAI 2,0 - 4,0 Purškiamos vegetuojančias piktžoles. Žemę galima pradėti dirbti praėjus 10 dienų po purškimo. Jeigu vyrauja daugiametės vienaskiltės ir dviskiltės piktžolės (usnys, pienės ir kitos) rekomenduojame naudoti didesnę preparato normą.
LAUKAI PO DERLIAUS NUĖMIMO 3,0 Purkšti vegetuojančias vienmetes vienaskiltes ir dviskiltes piktžoles, javų pabiras, mažai išplitusias daugiametes vienaskiltes. Po derliaus nuėmimo nurinkti šiaudus. Dirvos nedirbti. Leisti piktžolėms atželti. Purkšti kai varpučiai turi 3-6 lapelius. Purkšti Glyphomax® galima iki vėlyvo rudens. Žemę galima pradėti dirbti po 10 dienų.
LAUKAI PO DERLIAUS NUĖMIMO 4,0 Purkšti vegetuojančias daugiametes vienaskiltes ir dviskiltes piktžoles. Po derliaus nuėmimo nurinkti šiaudus. Dirvos nedirbti. Leisti piktžolėms atželti. Purkšti kai varpučiai turi 3-6 lapelius. Purkšti Glyphomax® galima iki vėlyvo rudens. Žemę galima pradėti dirbti po 10 dienų.
VAISMEDŽIŲ POMEDŽIAI 2,0 Purškiamos vegetuojančios vienmetės vienaskiltės ir dviskiltės piktžolės, mažai išplitusios daugiametės vienaskiltės piktžolės, apsaugant žaliąsias vaismedžių dalis.
Pastaba: nenaudoti 1-2 metų jaunuose soduose be specialios kamienų apsaugos.
VAISMEDŽIŲ POMEDŽIAI 4,0 Purškiamos vegetuojančios daugiametės vienaskiltės ir dviskiltės piktžolės, apsaugant žaliąsias vaismedžių dalis.
Pastaba: nenaudoti 1-2 metų jaunuose soduose be specialios kamienų apsaugos.
NE ŽEMĖS ŪKIO PASKIRTIES PLOTAI 3,0 Elektros perdavimo, naftotiekių, dujotiekių linijų juostos, pakelės, geležinkeliai. Purškiamos vegetuojančios vienmetės vienaskiltės ir dviskiltės piktžolės, mažai išplitusios daugiametės vienaskiltės piktžolės.
NE ŽEMĖS ŪKIO PASKIRTIES PLOTAI 6,0 Elektros perdavimo, naftotiekių, dujotiekių linijų juostos, pakelės, geležinkeliai. Purškiamos vegetuojančios daugiametės vienaskiltės ir dviskiltės piktžolės.

PURŠKIMO TECHNIKA
Glyphomax® kokybiškai išpurškiamas žemės ūkyje naudojamais įvairiais nugariniais ir traktoriniais štanginiais purkštuvais bei lašeliniais aplikatoriais. Kartais gali būti naudojami ir kiti prietaisai - specialūs ežektoriai, aplikatoriai ir t.t. naudojant įprastinius purkštuvus, reikėtų išpurkšti 100-200 l/ha tirpalo (naudojant mažesnes nei 3 l/ha normas - ne daugiau kaip 150 l/ha), nerekomenduojama naudoti daugiau, kaip 50 litrų vandens 1 litrui Glyphomax®. Slėgis turėtų būti 2-3 barai, o važiavimo greitis - 7-8 km/val. Prieš pradėdami purkšti patikrinkite purkštuvo siurblį, slėgio matavimo prietaisą, purkštukus, pakeiskite susidėvėjusias arba sugedusias detales. Purkštuvas turi būti techniškai tvarkingas, švariai išplautas. Tirpalą ruoškite tik švariame, be priemaišų vandenyje. Nepurkšti vėjuotu oru.

Skirtas profesionaliam naudojimui!

Pavojinga aplinkai

PRIEŠ NAUDODAMI AUGALŲ APSAUGOS PRODUKTĄ ATIDŽIAI PERSKAITYKITE NAUDOJIMO REKOMENDACIJAS!
SIEKIANT IŠVENGTI RIZIKOS ŽMOGAUS SVEIKATAI IR APLINKAI, BŪTINA VYKDYTI NAUDOJIMO INSTRUKCIJOS REIKALAVIMUS.

Kalendorius

2018
Lapkritis
MoTuWeThFrSaSu
12930311234
2567891011
312131415161718
419202122232425
5262728293012

Draugai

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         Talpinama:Profesionalus hostingas